Duyurular

 
OTOMASYONA TELEFON BAĞLANDI 0 216 251 07 78 YÖNETİM OFİSİ TELEFON DEĞİŞTİ 0 216 969 73 74
FITNESS SALONU BEDELSİZ ÜYELİK için şartlar: İLGİLİ HANE İÇİN FORM 5 - TAPU - Kira sözleşmesi - Aile bildirim formu ve de 16 YAŞINDAN BÜYÜK OLMAK ve de SAĞLIK RAPORU.
FORM 5 - TAPU - Kira sözleşmesi - Aile bildirim formu - Resim ... Yönetime teslim etmek bir zorunluluktır, gösterdiğiniz / göstereceğiniz anlayışa teşekkürler...
AİLE HEKİMİMİZ : Barbaros mah. Barbaros cad.NO:225 ATAŞEHİR adresinde Detaylı bilgi "ETKİNLİK VE HABERLER" sayfasında
Havuz kenarında, yeşil alanlarda INTERNET ... Keyifli sörfler...
Hane kapıları ALARM Sistemi KULLANIM KILAVUZU "ETKİNLİK VE HABERLER" sayfasında
BİLMEYENLERE ; CARİ HESABINIZI görmek için üye girişi ekranında yapmanız gerekenler " ETKİNLİK VE HABERLER" sayfasında...
HATIRLATMA : AİDAT ÖDEMELERİNDE SON GÜN her ayın 20.TAKVİM GÜNÜdür, eğer 20.takvim günü resmi tatil ise bu tarihten önceki ilk iş günü son ödeme günü olarak kabul edilir.
C ADA SAKİNLERİNİN YAZIŞMA PLATFORMU : c-ada-uphill-court@googlegroups.com ..... Hala üye olmadınız mı ?
YAKIN ÇEVRE TELEFONLARI "Etkinlik ve Haberler" sayfasında...

Reklam Alanı

-

 

ISTANBUL

Durdur  Yürüt

Yönetim Kurulu Sayman


isim :  Yr. Doç. Dr. Sezai TANRIVERDİ
Telefon :  0 533 204 10 07
E-posta :  sezai.tanriverdi@anadolugrubu.com.tr
Özgeçmiş : 

1963 yılında Samsunda doğdu. Lise öğrenimini Samsun 19 Mayıs Lisesinde tamamladıktan sonra; 1984 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümünden lisans, 2005 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Ana Bilim Dalı Muhasebe ve Denetim Programından yüksek lisans, 2010 yılında Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü Bankacılık Ana Bilim Dalından doktora derecesi aldı.Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanları Kurulunda Hesap Uzmanı olarak çalıştı. Buradaki görevinden istifa ederek ayrıldı ve Anadolu Grubunda çalışmaya başladı. Hâlen Yazıcılar Holding A.Ş. Genel Müdürlüğü görevini sürdürmektedir.Evli ve iki çocuk babasıdır.