Duyurular

 
OTOMASYONA TELEFON BAĞLANDI 0 216 251 07 78 YÖNETİM OFİSİ TELEFON DEĞİŞTİ 0 216 969 73 74
FITNESS SALONU BEDELSİZ ÜYELİK için şartlar: İLGİLİ HANE İÇİN FORM 5 - TAPU - Kira sözleşmesi - Aile bildirim formu ve de 16 YAŞINDAN BÜYÜK OLMAK ve de SAĞLIK RAPORU.
FORM 5 - TAPU - Kira sözleşmesi - Aile bildirim formu - Resim ... Yönetime teslim etmek bir zorunluluktır, gösterdiğiniz / göstereceğiniz anlayışa teşekkürler...
AİLE HEKİMİMİZ : Barbaros mah. Barbaros cad.NO:225 ATAŞEHİR adresinde Detaylı bilgi "ETKİNLİK VE HABERLER" sayfasında
Havuz kenarında, yeşil alanlarda INTERNET ... Keyifli sörfler...
Hane kapıları ALARM Sistemi KULLANIM KILAVUZU "ETKİNLİK VE HABERLER" sayfasında
BİLMEYENLERE ; CARİ HESABINIZI görmek için üye girişi ekranında yapmanız gerekenler " ETKİNLİK VE HABERLER" sayfasında...
HATIRLATMA : AİDAT ÖDEMELERİNDE SON GÜN her ayın 20.TAKVİM GÜNÜdür, eğer 20.takvim günü resmi tatil ise bu tarihten önceki ilk iş günü son ödeme günü olarak kabul edilir.
C ADA SAKİNLERİNİN YAZIŞMA PLATFORMU : c-ada-uphill-court@googlegroups.com ..... Hala üye olmadınız mı ?
YAKIN ÇEVRE TELEFONLARI "Etkinlik ve Haberler" sayfasında...

Reklam Alanı

-

 

ISTANBUL

Durdur  Yürüt

Site Kuralları

 

 Sevgili Komşular,  

 - Duş alındıktan sonra terlenmiş ve veya koruyucu krem ( ve veya benzeri ) sürülmüş ise tekrar duş alınmadan havuza girilemez . 

 - Tüm ortak alanlarda ( havuz çevresi, kapalı otopark alanı, asansör, yürüme yolları dahil ) yere çöp atılamaz , masa üstünde dahi bırakılamaz. Çöplerin ( yemek artığı , ambalaj kağıdı, içecek şişesi dahil ) atılacağı , bırakılacağı tek yer çöp kutularının içleridir. 

 - Havuz alanına , giriş noktalarındaki paspasa her iki ayak basmadan girilemez.   

- Tüm kapalı alanlarda ( kapalı otopark, masa tenisi salonu, zihin sporları salonu, asansör, çocuk evi , blok içleri dahil ) sigara ( ve benzeri ) içilmesi kesinlikle yasaktır.   

  - Hijyen kuralları gereği, site sakinleri havuz çevresine ve çocuk oyun alanlarına kucakta da olsa hayvan ( kafes, akvaryum türü olanlar hariç ) getiremez

  - Kat sahanlıklarında bakımlı çiçek harici herhangi bir şey bulundurulamaz.
 
- Site sakinleri dairelerindeki çöpleri kapı önlerine ( geçici süre için de olsa ) kesinlikle bırakamaz.
 
- Site sakinleri ( çocukları ve misafirleri dahil ) ortak alanlarda ( masa, iskemle, şemsiye, şezlong, pinpon masası , pano, langırt dahil her türlü demirbaş , tüm bitki dokusu , muhtelif aydınlatma donanımı dahil ) herhangi bir zarar oluştururlar ise tüm onarım-değişim bedelini ödemeye (çok özel, istisnai durumlar hariç ) mecburdurlar .
 
- Site sakinlerinin, çocuklarınn ( misafirleri dahil ) ortak alanlarda kendilerine ayrılan yerler dışında oynamamalarını, çiçekleri koparmamalarını , masaların üstüne çıkmamalarını ( ve benzeri davranışları ) sağlamakla yükümlüdürler.
 
- Bağımsız bölümlerden halı, kilim ( ve benzeri ) silkelenmesi, su ( ve benzeri ) dökülmesi izmarit, çöp ( ve benzeri ) atılması yasaktır. ( Birkaç sakinin bu konuda kendi yardımcı personeline bilgi vermediği gözlemlenmektedir ) .
 
- Havuz alanına saksıların ( ahşap veya beton ) üstünden girilemez, saksıların üstünden dışarı çıkılamaz .
 
- Açık alanda içilen sigara ( ve benzeri ) izmaritleri de çöpe atılmak zorundadır ( havuz çevresine mevcutlara ilave olarak saksı-küllükler de yerleştirilmiştir ).
 
- Bebekler havuz bezi bağlanmadan havuza girdirilemez.
 
- Havuza giren küçük çocuklar ( merdiven ile inilen alandaki ) tuvalete yalnız gönderilemez ( tuvaletlerin temizliği de düzenli olarak yapılmaktadır ama sifonu çekmek bizlerin görevidir ),
 
 
- Havuz alanına saat 19 00 dan önce ayakkabı ile girilemez ( çamurlu ayakkabı , terlik ve benzeri ile hiç girilemez ) . 
 
- Havuza duş almadan kesinlikle girilemez ( havuz kenarındaki duşa ilave olarak merdiven ile inilen alanda sıcak su ile duş imkanı her zaman vardır, bu alanın düzenli olarak temizliği yapılmaktadır ) . 
  • Burada belirtilmeyen diğer tüm genel kurallara da uymak bizlerin öncelikli görevidir.   
 
Anlayışla karşılayacağınıza inanmakla beraber yardımcı olmanızı da özellikle rica ediyoruz.  
 

Saygılarımızla,  

 

C Parsel Yönetim Kurulu