Duyurular

 
OTOMASYONA TELEFON BAĞLANDI 0 216 251 07 78 YÖNETİM OFİSİ TELEFON DEĞİŞTİ 0 216 969 73 74
FITNESS SALONU BEDELSİZ ÜYELİK için şartlar: İLGİLİ HANE İÇİN FORM 5 - TAPU - Kira sözleşmesi - Aile bildirim formu ve de 16 YAŞINDAN BÜYÜK OLMAK ve de SAĞLIK RAPORU.
FORM 5 - TAPU - Kira sözleşmesi - Aile bildirim formu - Resim ... Yönetime teslim etmek bir zorunluluktır, gösterdiğiniz / göstereceğiniz anlayışa teşekkürler...
AİLE HEKİMİMİZ : Barbaros mah. Barbaros cad.NO:225 ATAŞEHİR adresinde Detaylı bilgi "ETKİNLİK VE HABERLER" sayfasında
Havuz kenarında, yeşil alanlarda INTERNET ... Keyifli sörfler...
Hane kapıları ALARM Sistemi KULLANIM KILAVUZU "ETKİNLİK VE HABERLER" sayfasında
BİLMEYENLERE ; CARİ HESABINIZI görmek için üye girişi ekranında yapmanız gerekenler " ETKİNLİK VE HABERLER" sayfasında...
HATIRLATMA : AİDAT ÖDEMELERİNDE SON GÜN her ayın 20.TAKVİM GÜNÜdür, eğer 20.takvim günü resmi tatil ise bu tarihten önceki ilk iş günü son ödeme günü olarak kabul edilir.
C ADA SAKİNLERİNİN YAZIŞMA PLATFORMU : c-ada-uphill-court@googlegroups.com ..... Hala üye olmadınız mı ?
YAKIN ÇEVRE TELEFONLARI "Etkinlik ve Haberler" sayfasında...

Reklam Alanı

-

 

ISTANBUL

Durdur  Yürüt

SOSYAL MESAFE , MASKE VE HİJYEN .... LÜTFEN ...

Batı Ataşehir'in vahası olan sitemize hoş geldiniz... Kalabalık mekanların karmaşasından kaçıp komşuları ile dayanışma içinde yaşamak isteyen sakinlerin buluştuğu, İstanbul Anadolu yakasının seçkin semti Batı Ataşehir'in seçkin projesi Uphill Court içerisinde yer alan sitemiz 15.717 m2 içinde 5 blok ve 206 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Sitemizde tropik bitkilerle çevrili açık yüzme havuzu, ücretsiz havuzbaşı ikramları, bedelsiz tam donanımlı fitness salonu, zengin bitki örtüsünün ve aydınlatmanın yer aldığı yeşil alanlar, asansör ile doğrudan konutlara ulaşılan kapalı otoparklar, ilgi çekici modüllerin yer aldığı çocuk oyun alanları, basketbol-mini futbol alanı, köpek gezdirme alanı, havuz başında, kameriyede, piknik alanlarında oturma grupları, masa tenisi ve masa futbolu salonu, sinema & TV izleme salonu, zihin sporları salonu, alternatifli TV uydu sistemi, fiber internet alt yapıları, komşu dayanışmasına katkı sağlayan elektronik yazışma grubu, çekişmenin hiç olmadığı, istekli olanların gönüllü sakinlerle beraber yönettiği şeffaf site yönetimi ile birlikte ayrıca süper market, otel, et satış mağazası, müzik aletleri satış ve eğitim firması da  bulunmaktadır. Komşular arası dostça ilişkiler, keyif verici ortam ve de maliklerinin ödediği sembolik aidatlar (ya da düzenli ortak gelirler) dışarıdan gelenleri kıskandırmaya devam etmektedir.